Wprowadziliśmy darmową dostawę zleconych zamówień z działu trofeów sportowych w celu ułatwienia klientom procesu współpracy z naszą firmą i zaoszczędzeniem czasu jako kolejny etap doskonalenia relacji i obsługi.

  1. Przy zamówieniach na kwotę min. 400 zł brutto, dla których przygotowywane są dedykacje w jakiejkolwiek formie (napisy na medalach, grawer na szkłach, tabliczki na pucharach itp.) klient może skorzystać z darmowej dostawy na terenie Polski. Dostawa realizowana jest za pomocą kuriera, usługi pocztowej, usługi Inpost. Każdorazowo pracownik firmy w porozumieniu z klientem decyduje o rodzaju dostawy biorąc pod uwagę wielkość zamówienia, miejsce dostawy, termin realizacji itp.
  2. Przy zamówieniach poniżej 400 zł brutto oferujemy klientom dostawę w zryczałtowanej opłacie 14,99 zł brutto.
  3. Usługa darmowej dostawy realizowana jest na życzenie klienta.
  4. Usługa darmowej dostawy realizowana jest w miarę możliwości tzn. że w przypadku krótkich terminów realizacji zamówienia może być niemożliwa (darmowa dostawa dociera do klienta w 1-2 dni roboczych).
  5. Oferta ta nie dotyczy zakupów hurtowych. Nie dotyczy również zamówień dokonywanych przez sklep internetowy (oprócz zamówień z dostawą na terenie Poznania).
  6. Regulamin może ulec zmianie i będzie aktualizowany na niniejszej stronie.