Eleganckie dyplomy


police2Dyplom na podkładzie MDF serii Exclusive to nagroda, upominek i pamiątka na każdą okazję i każdą kieszeń. Szeroka gama kolorów, kształtów i wielkości naszych podkładów umożliwia odpowiednie dobranie produktu do potrzeby.
Na życzenie klienta przygotujemy każdy dyplom, na dowolnie wybraną okazję: dyplom uznania, wyróżnienie, podziękowanie, certyfikat, pamiątka, życzenia z okazji jubileuszów, awansu, pożegnanie kolegi z pracy…

Zaproponujemy ciekawą grafikę lub przygotujemy ją według uwag i gustu klienta. Posiadamy imponujący wybór!

Zapoznaj się z całą ofertą Ekskluzywnych dyplomów zobacz więcej


Tabliczki, szyldy, identyfikatory


large_1_c5bf55f302b3


Technologia SUBLINK umożliwia nam wykonanie dowolnego rozmiaru prostokątnej tabliczki, identyfikatora czy szyldu w jednym z 8 oferowanych kolorów blachy do rozmiaru A3.

Dzięki niskim kosztom przygotowania wykonujemy pojedyncze egzemplarze, jak również serie tabliczek. Podstawowa cena brutto za 1 cm2 powierzchni tabliczki wynosi jedynie 0,20 zł.

Bez dopłaty oferujemy nadruk w kolorze, w tym przeniesienie zdjęć, logo, podpisów itp.

W ten sposób możemy dla Państwa przygotować:

 • tabliczki z dedykacją,
 • tabliczki znamionowe,
 • identyfikatory osobiste,
 • szyldy.

Zapoznaj się z całą ofertą Tabliczek, identyfikatorów i szyldów zobacz więcej


Podkłady Drewniane MDF


large_deska-mdf


Są sytuacje kiedy można wręczyć jedynie coś przeciętnego na przykład ze względu na ograniczenie finansowe. My znaleźliśmy na to receptę. Już nie trzeba wybierać standardowych podkładów do dyplomów SUBLINK. Teraz bez dodatkowych kosztów zamówicie Państwo dyplomy na podkładach serii Exclusive w tej samej cenie!

Poniżej prezentujemy wyciąg z oferty zawierającej różne wielkości, kształty a także odcienie desek będących elementem dyplomów SUBLINK. Na życzenie przesyłamy pełną gamę dostępnych wzorów.

Zapoznaj się z całą ofertą Podkładów MDF zobacz więcej

Etui do podkładów

big_Etui_ELEGANT


Nie od dziś wiadomo, że wszystko wymaga dobrej oprawy. Opakowanie często przesądza o atrakcyjności przeciętnej zawartości lub uwydatnia walory już atrakcyjnego przedmiotu.

W przypadku dyplomów SUBLINK jest podobnie. W wielu sytuacjach można je wręczyć bez dodatkowego opakowania, jednak są okazje, bardzo ważne i oficjalne chwile, gdzie nasze etui podwyższa wymowę samego dyplomu.

Wybraliśmy 3 kolory, które są najczęściej pożądane przez klientów. Najbardziej popularny – bordowy oraz granatowy i zielony – wybierane przez klientów, wiążących je z barwami swoich organizacji lub firm.

Nasze etui wykonane są solidnie i fachowo. Pokryte są specjalną skórą ekologiczną, mają wykończone skuwkami narożniki wieka oraz wyściełane wnętrze z zagłębieniem do umieszczenia dyplomu SUBLINK. Każde etui ma dodatkowo zaprojektowaną funkcję pozwalającą wyeksponować dyplom pod pewnym kątem. Służy zatem nie tylko jako opakowanie, ale również jako stojak na dyplom.

Zapoznaj się z całą ofertą Etui do podkładów zobacz więcej

Dodatki

pieczec


 • Pieczęcie 3D (suche pieczęcie) do papieru
 • atramenty sublimacyjne i żele sublimacyjne
 • drukarki do sublimacji
 • papier do sublimacji
  • wieńce pod emblematy/logo
  • papier czerpany
  • ozdobne pinezki i nity
  • podpórki do dyplomów SUBLINK

Zapoznaj się z całą ofertą Dodatków zobacz więcej